تورهای تایلند

تاریخچه تایلند

کشور تایلند یکی از کشورهای زیبای آسیای شرقی است.از جمله مکان های دیدنی تایلند شهر بانکوک ،پوکت ، ساموئی، پاتایا و … می باشد .جمعیت این کشور در سال ۲۰۲۰، حدود ۶۹ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر بوده‌است.تایلند، یکی از توریستی‌ترین کشورهای جهان است و امکانات و خدمات تفریحی و رفاهی زیادی برای گردشگران تعبیه شده است.تایلند یک کشور آسیای جنوب شرقی با سواحل گرمسیری،کاخ های سلطنتی با شکوه،ویرانه های باستانی و معابد مزین به مجسمه های بودا،کشوری دیدنی و پر از جاذبه های تفریحی است. پایتخت این کشور،بانکوک،شهری با ساختمان های مدرن و زندگی شهری پیشرفته در کنار بافت آرام در گوشه ای دیگر از شهر، تلفیقی از مدرنیته و سنت هاست.

مردم تایلند همیشه و در هر موقعیت و شرایطی همیشه لبخند بر لب دارند،به همین دلیل تایلند به اسم سرزمین هزار لبخند نیز شهرت دارد،مردم این کشور بسیار خوشرو و میهمان نواز و صبور هستند و از رفتارهای تند و توهین آمیز دوری می کنند. از جمله جاهای دیدنی تایلند جزیره رویایی پوکت را میتوان نام برد با آب و هوای معتدل و محیطی فوق العاده زیبا که به شما حس آرامش میدهد.

تور تایلند
 
 
 

اطلاعات عمومی تایلند

زبان رسمی: تایلندی

پول رایج: بات یا بت.واحد پول خرد در تایلند ستنگ

سوغات شهر: ادویه جات،مجسمه‌های فیل و بودا.زیورآلات.ابریشم و کتان.ظروف زیبای تایلندی

تور تایلند

 

آب و هوای تایلند

آب‌وهوای تایلند بسیار غیرقابل‌پیش‌بینی است و در بخش‌های مختلف و شهرهای مختلف این کشور آب‌وهوای متنوعی را می‌توانید تجربه کنید.در ماه ژانویه آب‌وهوای مناطق مختلف کشور تایلند معتدل است و هرچقدر به سمت شمال کشور بروید هوای خنک‌تری را تجربه خواهید کرد.با شروع ماه فوریه در بخش‌های شرقی این کشور، بارش باران را شاهد هستیم؛اما بقیه بخش‌های تایلند، آب‌وهوای گرم و خشکی دارند.

تور 8 روزه تایلند

ویژه بهمن
  • با پرواز سلام ایر

تور 8 روزه تایلند

ویژه اسفند
  • با پرواز سلام ایر