تور سیشل

تاریخچه سیشل

سیشل به دلیل اینکه اطراف آن را اقیانوس فرا گرفته و هتل هایی زیبا در دل آن نیز وجود دارد که باعث شده به یکی از جزیره های بهشتی جهان تبدیل شود.

این مجمع الجزیره در قسمت شرقی آفریقا واقع شده است و گردشگران زیادی سفر خود را به این مقصد انتخاب می کنند. 

 سیشل، مجموعه ای از 115 جزیره که در اقسانوس هند و شرق آفریقا قرار دارد،ممکن است قبلاً به مناظر برخورد کرده باشید: سواحل سفید به ظاهر بی پایان، تخته سنگ های غول پیکر و نخل های مورب ، در کارت پستال ها، تبلیغات تلویزیونی و پس زمینه دسکتاپ، سیشل یکی از این جزایر رویایی دور افتاده در جهان است.

در حالی که در امتداد این سواحل معروف استراحت می کنید، احتمالاً تنها اشکال حیات دیگری که با آنها روبرو خواهید شد، پرندگان رنگارنگ جزایر و لاک پشت های انبوه هستند.

 

سیشل

 

جدا از تعداد زیادی از جزایر تشکیل دهنده سیشل تمرکز گردشگری روی 3 جزیره اصلی : ماهه، که بزرگترین آنها و که پایتخت سیشل، ویکتوریا و همچنین ساحل معروف (Anse Intendance)در آن واقع شده. پراسلین، دومین جزره بزرگ سیشل و داری چندین خط ساحلی فوق العاده می باشد سومین جزیره بزرگ سیشل لادیگو است که در آن دوچرخه و سواحل بکری مانند Anse Source d’Argent  در آن حکمرانی می کند.

 

اطلاعات عمومی سیشل

اختلاف ساعت با تهران: 30 دقیقه جلوتر

پول رایج: روپیه سیشل

زبان رسمی: انگلیسی و فرانسوی

سوغات: جواهرات کریولور،نارگیل دریایی،روغن های گیاهی

آب و هوای سیشل

هوای سیشل در پاییز خنک است و شب ها نیز باران کمی می بارد.هم چنین هوایی مرطوب دارد.

سیشل از اواخر بهار تا اواسط تابستان دارای آب و هوای خشک و خنک می باشد.

بهترین زمان سفر به سیشل

در ماههای اکتبر و آوریل از نظر آب و هوایی و تراکم کم توریست بهترین زمان سفر به سیشل می باشد در این دوره از نظر میانگین بارش و وزش باد در بهترین شرایط واقع شده و زمانی طلایی آفتاب گرفتن نیز به حساب می آید.

تور سیشل

تاریخ 26 اسفند
  • پرواز امارات