تور استانبول

استانبول شهری با تاریخ ۲۵۰۰ ساله است که در جهان باستان با نام قسطنطنیه شناخته می شود و پرجمعیت ترین شهر کشور ترکیه است و همچنین استانبول مرکز اقتصادی ، فرهنگی و تاریخی این کشور محسوب می شود و ۱۴.۱ میلیون نفر در شهر وسیع و پرهیاهو استانبول اقامت دارند که این جمعیت استانبول را به هفتمین شهر بزرگ و پرجمعیت اروپا تبدیل کرده است.

استانبول شهر مساجد عثمانی و بازمانده‌ باشکوه قسطنطنیه از لحاظ جغرافیایی به گونه ای می باشد که بخشی از آن در قاره آسیا و بخشی دیگر از آن در قاره اروپا واقع شده است و این دو بخش توسط پل معروف بسفر به یکدیگر متصل شده است و به همین دلیل ، شهر استانبول را در اصطلاح پلی میان دو قاره می‌ نامند.

شهر استانبول پر جمعیت ترین شهر ترکیه و همچنین مرکز فرهنگی،تاریخی و اقتصادی ترکیه نیز محسوب می ‌شود،دین اکثریت مردمان ترکیه و استانبول اسلام و مذهب سنی می باشد و به همین دلیل،استانبول می ‌تواند مقصد بسیار دلپذیر و مناسبی برای شما مسافران باشد،شهری با تلفیقی از المان‌های مذهبی،سنتی و توام با ظاهری به روز و شیک که چشم هر گردشگری را خیره می کند. 

استانبول معمولا در نوروز مملو از مسافر ایرانی می شود و گردشگران زیادی این شهر را برای سفر عید انتخاب می کنند.محبوبیت تور استانبول هم به دلیل جاذبه ها و امکاناتش است و هم این که هزینه های آن به نسبت کشورهای دیگر خیلی بالا نیست و می تواند با بودجه های معمولی نیز به سفر رفت.

شهر استانبول پر جمعیت ترین شهر ترکیه و همچنین مرکز فرهنگی ، تاریخی و اقتصادی این کشور محسوب می ‌شود.

 
 
 

اطلاعات عمومی استانبول

زبان رسمی: ترکی

پول رایج:  لیر ترکی

سوغات شهر: قهوه، ادویه، شیرینی پسته‌ای، باقلوا و راحت القلوم، قهوه جوش، پوشاک، زیورآلات و …

 

تور استانبول
تور استانبول پرواز مستقیم

آب و هوای استانبول

بهار: استانبول در این زمان روزها گرم‌تر می‌شود و شب‌ها خنکایی ملایم و دوست داشتنی دارد و گهگاهی باران نرم بهاری نیز می‌بارد.

تابستان: روزهای تابستانی استانبول بسیار گرم و مرطوب است.اغلب گردشگران تابستان را برای سفر به استانبول انتخاب می‌کنند.

پاییز: دمای هوا در فصل پاییز استانبول خنک است.

زمستان: روزهای زمستانی استانبول سرد و برفی اند.

 

تور 3 شب و 4 روز

28 و 29 اسفند_1 فروردین
  • با پرواز قشم ایر