ویزای اندونزی

ایرانیان برای سفر به اندونزی یا جزیره بالی (یکی از مجموعه الجزایر اندونزی) نیاز به ویزای اندونزی دارند.تا قبل از شیوع ویروس کرونا،این ویزا را سفارت اندونزی در تهران صادر می کرد.اما در تابستان امسال و بعد از بازگشایی مرز های اندونزی به روی توریست های ایرانی و صدور ویزای توریستی اندونزی از اختیار سفارت کشور مربوطه در تهران خارج شده و این وظیفه به اداره ی مهاجرت اندونزی واگذار شد.

 

طبق قوانین جدید اداره مهاجرت اندونزی مسافران با پاسپورت ایرانی باید ویزای نوع B211A دریافت نمایند که به صورت الکترونیکی می باشد و به مدت 2 ماه اعتبار دارد.

شرایط دریافت ویزای توریستی اندونزی

هزینه ی ویزای توریستی برای مسافران ایرانی 50 دلار آمریکایی می باشد ولی با توجه به بخش نامه ی جدید مسسافرین برای دریافت ویزای توریستی نیاز به یک حامی دارند.این حامی یا اسپانسر باید شرکتی در اندونزی باشد،به همین دلیل کارمزد اسپانسر به این نرخ اضافه می شود که در حال حاضر شرکت خدماتی مسافرتی چیستا می تواند ویزای توریستی اندونزی را با هزینه 220 دلار صادر نماید.

مدارک مورد نیاز

  • اسکن پاسپورت

  • اسکن عکس پرسنلی زمینه سفید

  • کارت واکسن دیجیتالی

  • مدت اعتبار ویزا

 

اعتبار ویزای توریستی اندونزی برای پاسپورت های ایران 60 روزه می باشد که با توجه به شرایط مسافرت می توان آن را تا 90 روز افزایش داد.

مدت زمان صدور ویزا

مدت زمان لازم برای صدور ویزا در حالت عادی بین 10_14 روز کاری می باشد که بنا به درخواست مسافر می توان این مدت زمان را کاهش داد و به صورت فوری ویزا را دریافت نمود.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

021-22920876

ویزا فرانسه

ویزا اسپانیا